custom essayscustom essays

Yılın en iyi radyo programı ‘Mavi Dünya’ « Tuğba Akbey İnan
Mavi D?nya
Pembe D?nya

Yılın en iyi radyo programı ‘Mavi Dünya’

Moral FM programcısı Tuğba Akbey İnan’ın hazırlayıp sunduğu Mavi Dünya Programı yılın en iyi radyo programı seçildi. Tuğba Akbey İnan, ödül töreninde yaptığı samimi konuşmasında “Bana bu heyecanı ilk kez yaşatan Gelişim Üniversitesi öğrencilerine, dinleyicilerimize, mutlulukla ve huzurla çalıştığım Moral FM’e, çalışma arkadaşlarıma, sorularımı havada bırakmayan konuklarıma, destekleri için eşime ve kızıma çok teşekkür ederim. Ödül alan herkesi kutlarım.” ifadesini kullanarak “Öğrenci arkadaşlar inşallah ilerde yaptığınız işlerle ödüllendirilirsiniz ve bu heyecanı yaşarsınız.”  temennisinde bulundu.

Bu yıl ilki düzenlenen İstanbul Gelişim Üniversitesi Medya Ödülleri’nin 2011 yılı sahipleri belli oldu. Medyada değişik kategorilerde ödül alan isimleri İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde eğitim gören öğrenciler ve soru anketi yoluyla vatandaşların oyları belirledi.

 

Törende dağıtılan diğer ödüller ve sahipleri ise şöyle:

GENEL KATEGORİ    En İyi Yazar   Ahmet Hakan (Hürriyet) En İyi Radyo Programı    Mavi Dünya Programı-Tuğba Akbey İnan (MORAL FM) Medya Onur Ödülü    Garbis ÖZATAY (MİLLİYET GAZETESİ)
SANAL MEDYA KATEGORİSİNDE    En İyi Güncel Haber Sitesi     hurriyet.com.tr- Zeynep Güçlücan En İyi Medya Haberleri Sitesi    medyaloji.net (Mehmet Altun) En İyi Magazin Haberleri Sitesi    gecce.com (Gnl.Yyn. Yön. Dilara Pekel) En İyi Ekonomi Haberleri Sitesi    dünya.com  (Haber Müdürü Ferhat Polat) En İyi Spor Haberleri Sitesi    santrahaber.com (Başar Büyükkol) En İyi Haber Analiz Sitesi    rotahaber.com (Ünal Tanık)

TELEVİZYON KATEGORİSİ    En İyi Programlar Müdürü    Tayyar Işıksaçan (BEYAZ TV) En İyi Eğitim Programı    Üniversite Medya (SHOW TV)-Görkem İldaş(sunucu) En İyi Ekonomi Programı    Celal Toprak ile Ekonomi (BUGÜN TV) En İyi Tartışma Programı    Balçiçek İLTER ile Söz Sende (HABERTÜRK) En İyi Araştırma Programı    Deşifre (AHABER) – Mehmet Ali Önel En İyi Çıkış Yapan Program    Mustafa Yıldız ile Öğle Ajansı (ÜLKE TV) En İyi Haber Programı    Ersoy Dede ile Bıçak Sırtı (ÜLKE TV) En İyi Kültür Sanat Programı    AYNA – Saim ORHAN (SAMANYOLU TV) En İyi Talk Show    Beyazıt ÖZTÜRK – Beyaz Show (KANAL D) En İyi Dizi    Behzat Ç. (STAR TV) En İyi Magazin Programı    Süper Kulüp (FOX TV)- Ömür Varol En İyi Spor Programı    Derin Futbol – Ahmet Çakar (BEYAZ TV) En İyi Sabah Haberleri Programı   Caner Karaer ile BU SABAH (SKY TÜRK) En İyi Yarışma Programı    Yok Böyle Dans-Acun Ilıcalı (SHOW TV) En İyi TV Eleştirmeni    Yüksel AYTUĞ (SABAH GAZETESİ) En İyi Sektör Programı    emlakkulisi-Tebernüş Kireçci- (SKY TÜRK)

HABER KATEGORİSİ    En İyi TV Haber Servisi    SHOW TV (Ozan Pezek) En İyi Gazete Haber Servisi    AKŞAM GAZETESİ İSTANBUL (Özkan Tamirak) En İyi TV Magazin Haberleri    FOX MAGAZİN (Ömür Varol) En İyi Gazete Magazin Haberleri    STAR GAZETESİ En İyi TV Spor Haberleri    NTV SPOR (Fuat Akdağ NTV Spor Gnl. Yyn. Yön.) En İyi Gazete Spor Haberleri    FOTOMAÇ- Yılmaz Şenol En İyi TV Ekonomi Haberleri    BLOOMBERG HT TV – Haber Müdürü Ali Çağatay En İyi Gazete Ekonomi Haberleri    HÜRRİYET GAZETESİ (Hürriyet Gazetesi Ekonomi Servisi Müdürü Vahap Munyar) En İyi Yazılı Haber Ajansı    ANADOLU AJANSI (Haber Müdürü Zeki Gümüş) En İyi Görüntülü Haber Ajansı    DOĞAN HABER AJANSI En İyi Dergi Haberciliği    TEMPO DERGİSİ (Gnl. Yyn. Yön. Ayşegül Savur) En iyi Araştırma Haber    MİLLİYET ÖZEL HABER SERVİSİ- Gnl.Yyn.Yön. Tayfun Devecioğlu En İyi Gazete Eğitim Haberleri    Nuran Çakmakcı – Hürriyet Gazetesi En İyi Ana Haber Sunucusu    Nazlı ÖZTARHAN (STAR TV) En İyi Sabah Haberleri Sunucusu    Özge Uzun  (CNN TÜRK) En iyi TV Muhabiri    Ömer Çağlak (KANALTÜRK) En İyi Gazete Muhabiri    Muharrem Çağlar (HABERTÜRK) En İyi TV Haber Kurgusu-Kompozisyonu    ATV HABER-Hakan Gültekin En İyi Gazete Fotoğraf Servisi    ZAMAN GAZETESİ (Selahattin SEVİ) En İyi Foto Muhabiri    Ümit Bektaş (REUTERS)-Yunus Geray Deprem Sembol

İGÜ MEDYA ÖZEL ÖDÜLÜ İstanbul Gelişim Üniversitesi Medya Özel Ödülü’ne ise Van Depreminde ölen Doğan Haber Ajansı (DHA) muhabirleri Cem Emir (Ödülünü kardeşi Kemal Emir aldı) Ve Sebahattin Yılmaz (Ödülünü eşi Gönül Yılmaz aldı) layık görüldü…

Moralhaber.Net

Yorum yapın